Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Andrychów

Andrychów: sen – najlepsze lekarstwo

10.01.2014, Kluby zdrowia

Po dwumiesięcznej przerwie wracają spotkania Klubu Zdrowia w Andrychowie, działającego przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Najbliższe zajęcia odbędą się 15 stycznia i będą poświęcone szeroko rozumianej regeneracji organizmu. Uczestnicy programu dowiedzą się m.in., jak zapewnić sobie zdrowy, regenerujący siły sen.

Zajęcia pt. Odpoczynek – sekret odnowy poprowadzi kierownik klubu Adam Miarka. Prelegent opowie m.in. o zdrowych zwyczajach związanych ze snem, które warto wprowadzić w życie. Poznamy związek między snem a sprawnością umysłową i wynikami w nauce.

W trakcie spotkania będą poruszane zagadnienia dotyczące cykliczności występującej w życiu człowieka, w tym cykli aktywności i odpoczynku. Poznamy rolę i znaczenie zarówno dobowego, tygodniowego jak i dorocznego odpoczynku. Prelegent omówi także rolę hormonu wzrostu w procesach regeneracji organizmu oraz wyniki ciekawych eksperymentów na ten temat.

Spotkania Klubu Zdrowia w Andrychowie odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Najbliższe zajęcia już w środę, 15 stycznia, o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. Włókniarzy 10 a. Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na degustację zdrowych potraw.

Wstęp jak zawsze bezpłatny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Andrychów
ul. 27 Stycznia 1
34-120 Andrychów

Nr konta bankowego:
05 2030 0045 1110 0000 0293 4750

Kierownik: Adam Miarka
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 885 404 944

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij